The 21st Century Challenges in Education and Science

13–14 квітня 2022 року магістрантка спеціальності Філологія Ісай Валерія під керівництвом старшої викладачки кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Матвієнко Лесі Григорівни в межах розроблення теми наукової роботи взяла участь у Х Всеукраїнських науково-педагогічних читаннях молодих учених і здобувачів освіти іноземними мовами «The 21st Century Challenges in Education and Science», що відбулися на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Щорічний науковий захід покликаний стимулювати молодь, яка займає активну громадянську позицію, взяти участь в обговоренні актуальних наукових проблем сучасності, використовуючи іноземні мови, зокрема англійську, як найбільш поширений засіб міжкультурного спілкування наукового товариства.

У своїй доповіді SKETCHNOTING IN THE SYSTEMATIZATION OF EDUCATIONAL INFORMATION IN HIGHER EDUCATIONAL INSTITUTION” Валерія розкрила одне з питань для обговорення – New challenges in Teaching Methods.

За результатами роботи конференції було видано тези. Завдяки участі в цьому науковому заході Валерія поглибила свої професійні компетентності.