19 вересня у ПДАУ відбулося офіційне відкриття дитячої кімнати та інформаційного центру для ВПО

 

З початку повномасштабного вторгнення рф Полтавський державний аграрний університет став новою домівкою для сотень внутрішньо переміщених осіб, серед яких чимало родин із дітьми. Ректор ПДАУ Олександр Галич на відкритті  дитячої кімнати та інформаційного центру для ВПО зазначив, що адміністрація Університету задовольняє не тільки базові потреби наших гостей, а й поступово забезпечує умови для творчого та інтелектуального розвитку маленьких мешканців наших гуртожитків.

На заході також виступили з промовами представники Гуманітарної місії "Проліска" — регіональний координатор Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН В'ячеслав Кущинський і консультант з питань захисту Дмитро Маляренко, які й допомогли оснастити дитячу кімнату та інформаційний центр сучасними комп'ютерами та багатофункціональними пристроями. Спільно з адміністрацією ПДАУ та ВПО наші партнери з Гуманітарної місії відвідали облаштовані приміщення та презентували їх родинам із дітьми.

До зустрічі долучилися проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег Горб, керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко та директорка бібліотеки ПДАУ Наталія Кузьміна.

 

Представники Гуманітарної місії відзначили потенціал співпраці не тільки для ВПО, а й для науково-педагогічного колективу ПДАУ та студентів.


Зі свого боку адміністрація ПДАУ висловила глибоку вдячність благодійникам за їхній вагомий внесок у покращення матеріально-технічної бази Університету, створення необхідних умов для гармонійного розвитку маленьких мешканців наших гуртожитків і студентів, які також зможуть користуватися перевагами сучасного інформаційного центру, задовольняючи потреби інтерактивного навчання.

 

Більше фото>