15 червня 2022 року у Полтаві нагородили лауреатів обласної премії імені В.І.Вернадського

Цими днями номінантом обласної премії імені Володомира Вернадського став завідуючий кафедри землеробства і агрохімії імені професора В. І. Сазанова Полтавського державного аграрного університету доктор сільськогосподарських наук, професор Сергій Поспєлов.
За значний особистий багаторічний внесок у вивчення видів роду Ехінацея він був удостоєний такої високої відзнаки та Грамоти Полтавської обласної ради. Її йому вручив Олександр Лемешко – голова журі премії, перший заступник голови обласної ради.
Вивченню видів роду Ехінацея наш колега присвятив багато років, результатом стало захист докторської дисертації, видання декількох монографій, публікація більше 200 статей та отримання 100 патентів та авторських свідоцтв на винаходи та сорти. Ці праці знають і цитують науковці 15 країн світу.

Тож бажаємо Сергію Вікторовичу нових творчих успіхів!

Покликання на подію: