12 жовтня 2023 року у Хоролі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 10-річчю Хорольського ботанічного саду «Теоретичні та прикладні аспекти вивчення, збереження та збагачення фіторізноманіття у науково-дослідних установах та навчальних закладах України»
Докторка біологічних наук, професорка, професорка кафедри геоматики, землеустрою та планування територій ННІ АСЕ ПДАУ, членкиня Наукової ради Хорольського ботанічного саду Світлана Гапон доповідала на тему «Три аспекти фундації та розвитку Хорольського ботанічного саду»
Доцентка кафедри рослинництва ННІ АСЕ ПДАУ Марина Антонець доповідала на тему «Інтродукція культурних лікарських рослин на селитебній території Полтавщини»
Директор Хорольського ботанічного саду кандидат біологічних наук Володимир Красовський нагородив докторку біологічних наук, професорку, професорку кафедри геоматики, землеустрою та планування територій ННІ АСЕ ПДАУ, членкиню Наукової ради Хорольського ботанічного саду Світлану Гапон грамотою Хорольської міської ради за багаторічну плідну та науково-дослідницьку працю
Директор Хорольського ботанічного саду кандидат біологічних наук Володимир Красовський нагородив доцентку кафедри рослинництва ННІ АСЕ ПДАУ Марину Антонець грамотою від Хорольського ботанічного саду за сприяння розвитку наукової діяльності Хорольського ботанічного саду та з нагоди 10-ї річниці офіційного відкриття
Новини про Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену 10-річчю Хорольського ботанічного саду, висвітлені у газеті «Вісті Хорольщини» від 13.10.2023 року