1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

На факультеті агротехнологій та екології доцентка кафедри рослинництва Антонець М. О. провела 1 грудня 2021 року тренінг - «Цінуй життя» для здобувачів вищої освіти ПДАУ.

Викладачка 15 років поспіль проводить цей тренінг,  на який моє свідоцтво на авторське право від 11 грудня 2018р. номер 83568. Основною ідеєю тренінгу, яку пропагує авторка серед слухачів, є сексуальне утримання та вірність неінфікованого подружжя одне одному у шлюбі, щоб максимально надійно захиститися від зараження ВІЛ.

Також Марина Антонець пояснює, як треба поводитись їз ВІЛ-інфікованою людиною, як їй допомогти. У програмі «Цінуй життя» відкрито, правдиво та співчутливо йдеться про СНІД. Людина завжди стоїть перед вибором, але наслідки поведінки вона не обирає, а приймає.

Діяльність: