Звіт здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії про проходження педагогічної практики

17 травня 2021 року на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Полтавської державної аграрної академії відбулося засідання з приводу звітування аспірантів про проходження педагогічної практики в період із 5 до 30 квітня 2021 року. Перед членами засідання звітували здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» Світлана Сорокова та Євгеній Стародуб (наукова керівниця здобувачів Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професорка).
Під час дискусії здобувачі поділились із присутніми своїми враженнями від здобутого педагогічного досвіду у процесі викладання дисципліни «Глобальна паразитологія» здобувачам вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Світлана та Євген розповіли про проблеми, з якими стикнулися при підготовці до занять і під час їх проведення, про хвилювання, яке виникало у спілкуванні зі студентами.
Члени засідання охоче вислухали майбутніх педагогів, дали їм свої поради та поділилися набутим педагогічним досвідом.