ЗВІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТРЕТЬОГО (ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО) РІВНЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ ПРО ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПЛАНУ

ПРО ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПЛАНУ

11 грудня 2020 року на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини відбулося засідання кафедри, присвячене звітуванню аспірантів кафедри про виконання індивідуальних планів.

На засіданні були присутні аспіранти Ксенія Горб (здобувачка четвертого року навчання), Євгеній Стародуб і Світлана Сорокова (здобувачі третього року навчання), Анатолій Хорольський (здобувач першого року навчання), наукова керівниця здобувачів д. вет. н., професорка Валентина Євстаф’єва, викладачі кафедри: д. вет. н., професор Олег Кручиненко, к. вет. н., доцент Леонід Корчан, к. вет. н., доцентка Світлана Михайлютенко, к. вет. н., доцентка Наталія Щербакова, а також завідувач навчально-наукової лабораторії паразитології Олександр Долгін і лаборантка кафедри Вікторія Гаркуль.

Аспіранти надали звіти про проведену роботу за звітний період, розповіли про її результати, стан (етап) написання дисертації, про те, які дослідження вже здійснені та які результати отримані. Окрім того, здобувачі надали список опублікованих наукових праць, пов’язаних із дисертаційним дослідженням, і здійснених апробацій.

Заслухавши кожного зі здобувачів, учасники засідання жваво ставили запитання, особливо стосовно отриманих результатів експериментальних досліджень. Аспіранти охоче відповідали, обґрунтовуючи отримані дані. Слід зазначити, що звіт здобувачів кафедри відбувався у вигляді «міні-захисту» дисертації, що є гарним досвідом для майбутніх педагогів і формує в аспірантів навички soft skills, зокрема навички щодо самопрезентації та комунікативні.

Отже, звіт здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії відбувся. Колектив кафедри заслухав і схвалив результати їхньої роботи.