Зустріч зі стейкголдером з метою обговорення перспективності освітньо-професійної програми Хвороби дрібних тварин

18 грудня 2023 року в стінах факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ відбулася зустріч учасників освітнього процесу з стейкхолдером, засновником "Екопарку Ковалівка", лікарем ветеринарної медицини, ФОП «Ільченко В. В.» ‒ Віталієм Ільченком.

Організатором заходу виступив завідувач, професор кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеренирних наук, доцент, гарант освітньо-професійної програми Хвороби дрібних тварин – Віталій Мельничук.

У заході прийняли участь науково-педагогічні працівники факультету – професор кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеринарних наук, професор Валентина Євстаф’єва, завідувач, професор кафедри інфекційної патології гігієни санітарії та біобезпеки, доктор ветеренирних наук, професор Олег Кручиненко, завідувач, доцент кафедри терапії імені професора П. І. Локеса, кандидат ветеренирних наук, доцент Надія Дмитренко та доцент кафедри інфекційної патології гігієни санітарії та біобезпеки, кандидат с.-г. наук, доцент Максим Петренко.

У ході проведення заходу були обговорені основні виклики, що стоять на сьогоднішній день перед лікарями ветеринарної медицини при роботі з дрібними тваринами, а також з екзотичними видами тварин. Стейкхолдер наголосив на своєчасності рішення факультету щодо початку провадження освітньої діяльності за ОПП Хвороби дрібних тварин, адже на сьогодні є значна потреба у лікарях ветеринарної медицини саме даного напрямку.

Під час зустрічі також, Віталієм Ільченком, було підписано рецензію, зовнішній стейкголдер висловив своє позитивне враження від ОПП Хвороби дрібних тварин та висловив бажання зі своєї сторони всіляко приймати участь у заходах, направлених на покращення та удосконалення ОПП, а також висловлювати своє бачення й надавати пропозиції задля підготовки висококваліфікованих фахівців.