Зустріч зі стейкголдерами з метою вдосконалення реалізації та провадження освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина

15 квітня 2023 року в стінах факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ відбулася зустріч учасників освітнього процесу з стейкголдерами. Організатором заходу виступив декан факультету ветеринарної медицини д. вет. н., професор Сергій Кулинич.

До участі у заході були долучені завідувачі всіх кафедр, що діють на факультеті ветеринарної медицини, а також гаранти освітніх програм, що реалізуються на факультеті ветеринарної медицини. В якості стейкголдерів завітали начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич, а також провідний менеджер з розвитку ветеринарного напрямку компанії «Барбус» Олена Цвіліховська.

Основним меседжем заходу стало питання підготовки високоякісних спеціалістів ветеринарного профіля з метою розвитку та процвітання нашої держави. Гості заходу озвучували основні критерії, за якими наразі ведеться підбір персоналу й критерії, яким майбутні працівники мають відповідати. Також, стейкголдери досить жваво обговорювали питання щодо їх участі у підготовці здобувачів вищої освіти шляхом активного надання бази для проведення навчання, наукових досліджень та реалізації спільних освітніх і наукових проектів.

Також, обговорювалося питання щодо впровадження вибіркових освітніх компонентів та їх наповнення.