Зустріч здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії зі стейкходерами

Зустріч  здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії зі стейкходерами

05 жовтня 2023 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів третього освітньо-наукового рівня доктора філософії факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету зі стейкхолдерами.
Метою заходу було ознайомлення здобувачів – майбутніх фахівців та науковців з можливостями працевлаштування та особливостями роботи у державних установах ветеринарного профілю.
Модератором заходу був доктор ветеренирних наук, професор кафедри мікробіології, фармакології та епідеміології Поліського національного університету Олександр Євстафійович Галатюк. Пан Олександр люб’язно запросив долучитися до заходу здобувачів третього освітньо-наукового рівня доктора філософії різних років набору до заходу.
У якості стейкхолдерів були запрошені висококваліфіковані фахівці з Кіровоградської регіональної лабораторії держпродспоживслужби – Віталіна Віталіївна Завіна та Юлія Сергіївна Буртова, а також з Житомирської регіональної державної лабораторії служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – Людмила Сергіївна Ущаповська.
Пані Віталіна та Юлія ознайомили здобувачів з можливостями працевлаштування та особливостями роботи у відділі вірусології регіональної лабораторії держпродспоживслужби а також перспективами кар’єрного зростання.
Пані Людмила розповіла про матеріально-технічне забезпечення лабораторії, про сучасне обладнання та наукову роботу, яка постійно активно впроваджується у роботу різних відділів лабораторії.
Загалом захід виявився достатньо цікавим та пізнавальним, здобувачі мали змогу поставити запитання до фахівців, що доповідали.
Щира подяку модератору та всім учасникам проведеного заходу за небайдужість та підготовку цікавих доповідей і презентацій.