Зустріч здобувачів вищої освіти (другого) магістерського рівня з представниками агрохолдингу ПрАт «МХП»

26 жовтня 2022 року у стінах Полтавського державного аграрного університету відбулася чергова зустріч представників агрохолдингу ПрАт «МХП» зі здобувачами вищої освіти (другого) магістерського рівня різних спеціальностей.
Метою проведення такого заходу було заохочення проходження практичної підготовки здобувачами університету на потужностях компанії.
Організатори зустрічі – представники ПрАт «МХП» під час її проведення виносили пропозиції щодо можливостей, які наразі надає компанія для всіх охочих. Зокрема, це можливість здійснення екскурсій на виробничі потужності холдингу, проходження практичної підготовки в умовах компанії на сучасному обладнанні, програми стажування та можливості майбутнього працевлаштування. До уваги здобувачів була представлена презентація «Разом до успіху: дуальна освіта в МПХ».
Загалом захід пройшов в теплій та дружній атмосфері, здобувачі задавали питання представникам компанії, що стосувалися особливостей працевлаштування, надання житла, можливостей кар’єрного росту та заробітної плати.