Зустріч з Власенко Надією - топ-лідером вітчизняної мережевої компанії на тему: "Можливості мережевого маркетингу, актуальність та перспективи в сучасних умовах"

2 листопада 2023 року кафедра маркетингу ПДАУ провела зустріч студентів та викладачів з Власенко Надією –  топ-лідером вітчизняної мережевої  компанії "New Life", спікером, бізнес-тренером, коучем, власницею бізнес-центру та інтернет-магазину на тему: «Можливості мережевого маркетингу, актуальність та перспективи в сучасних умовах». Мережевий маркетинг - це маркетингова концепція, що припускає створення мережевої організації з метою просування товарів та послуг від виробника до споживача шляхом застосування прямих контактів. На початку зустрічі пані Надія розповіла про свій особистий шлях успіху в мережевому маркетингу. А потім охарактеризувала можливості та переваги використання мережевого маркетингу в сучасних умовах.

До основних переваг мережевого маркетингу можна віднести наступне:

- Великий потенціал заробітку: мережевий маркетинг може стати прибутковим бізнесом, який дозволяє досягати високих доходів, особливо для тих, хто працює активно та ефективно.

- Низькі витрати на рекламу, оскільки використовується рекомендаційний маркетинг (через особисті контакти та рекомендації).

- Гнучкий графік роботи та можливість поєднання з іншими видами діяльності: мережевий маркетинг дозволяє працювати на власну користь та поєднувати його з іншими видами діяльності (наприклад, з роботою на повний робочий день або з іншими підприємницькими проектами).

- Пасивний дохід: дистриб'ютори можуть отримувати комісійну оплату не тільки за свої особисті продажі, але і за продажі їхніх партнерів в мережі, що дозволяє отримувати пасивний дохід.

- Навчальні та тренінгові можливості: багато компаній, що пропонують мережевий маркетинг, надають безкоштовне навчання і тренінги для своїх дистриб'юторів, що дозволяє розвинути їх професійні навички.

- Гнучкість у виборі ринку: дистриб'ютори можуть вибирати необхідну для них нішу ринку і розвивати свій бізнес в цьому напрямку.

- Будівництво команди: дистриб'ютори можуть будувати власну команду співробітників, які допомагають їм в розширенні бізнесу та генеруванні прибутку.

- Можливість впливати на свій успіх: успіх в мережевому маркетингу залежить від самої людини, її зусиль і вміння працювати з людьми. Можливість впливати на власний успіх може бути дуже мотивуючою для багатьох людей.

В цілому, мережевий маркетинг має багато переваг та може бути ефективним у сучасному світі. І як відмітила пані Надія: "У мрії немає слова завтра!" Отже, варто мріяти та діяти! Успіх  залежить від правильного планування, підготовки та цілепокладання. Внутрішня мотивація є рушійною силою мережевого маркетингу.