Зустріч з представниками благодійної організації "Світло надії"

Для студентів першого курсу інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії систематично організовуються тематичні зустрічі.
Одна з останніх лекцій проводилася з метою профілактики й запобігання розповсюдженню у студентському середовищі таких негативних явищ, як: паління, пияцтво, наркоманія, СНІД тощо.

Зустріч-лекцію провів представник Благодійної організації «Світло надії» Віктор Шилов. Він є керівником напряму роботи з підлітками «Lighthouse».
Віктор розповів про класифікацію розповсюджених наркотичних речовин, про найбільш поширені схеми доступну й придбання їх наркозалежними підобліковими. Особливу увагу було приділено темі «Замісна підтримувальна терапія», де одним із її компонентів є організація цікавого й корисного дозвілля молоді.
Наступна лекція мала на меті протидію торгівлі людьми; виявлення специфіки індивідуального підходу до встановлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

З цією актуальною для сучасного суспільства інформацією виступила директор Обласного молодіжного центру Світлана Громцева.
Лектор аналізувала масштаби, причини і географічне поширення торгівлі людьми; описала складові злочину, пояснила можливі шляхи звільнення потерпілих, висвітлила особливості процесу реабілітації.

Під час зустрічі студенти дізналися правила безпечної поведінки, що допоможуть у майбутньому не потрапити в небезпечну ситуацію. Лектор подарувала буклети і брошури з інформацією й порадами, як не бути ошуканими шахраями під час працевлаштування, зокрема: «Робота за кордоном: міфи та реальність».
Окрім не надто приємних фактів з буднів подорожуючих, гостя розповіла про низку молодіжних проєктів і програм, націлених на знайомство з різними куточками України.