ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

9 жовтня 2020 року відбулася зустріч професора кафедри харчових технологій Сукманова В.О. з учнями 10 та 11 класів  Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради.
Даний спеціалізований заклад надає своїм учням освіту наукового спрямування, в якому звичайний освітній процес поєднується з науковою, науково-дослідницькою та експериментальною роботою. Учні мають змогу брати участь у різноманітних конкурсах, спілкуватися з науковцями закладів вищої освіти, науково-дослідницьких установ та виробничих підприємств. З цією метою  у навчальні плани учнів введено курс «Основи дослідницького пошуку».

У зустрічі приймала участь заступник директора ліцею з виховної роботи Семидідько Зоя Володимирівна та викладач хімії Бородавка Олександр Миколайович.

Мета зустрічі – надання інформації учням ліцею про можливість їх подальшого навчання у Полтавській державній аграрній академії, і зокрема отримання вищої освіти  за спеціальністю 181 Харчові технології.

Під час зустрічі обговорювалися питання про залучення викладацького складу кафедри харчових технологій  до консультування  та підготовки учнів, які мають бажання  виконувати наукові роботи  для Малої академії наук.    Розглядалися питання щодо проведення оглядових лекцій для учнів ліцею з Інноваційних технологій  харчових виробництв,  про залучення учнів ліцею до співпраці зі студентами спеціальності харчові технології в рамках роботи студентських наукових гуртків.

Результат зустрічі був плідним, учні виявили  значну зацікавленість до пропозицій  професора Сукманова В.О., наприкінці  зустрічі вони заповнили анкету, в якій зазначили свої контактні дані та батьків для  можливості подальшої співпраці.