Зустріч з директором ДП «ДГ імені Декабристів інституту свинарства і АПВ НААН» Володимиром Цибенком

20 жовтня 2022 року декан факультету ТВППТ Анатолій Шостя, завідувачка кафедри біології продуктивності тварин Світлана Усенко, професор кафедри технології виробництва продукції тваринництва Павло Ващенко та доцент кафедри захисту рослин Віктор Самородов відвідали зразкове господарство мережі Національної академії аграрних наук України ДП «ДГ імені Декабристів інституту свинарства і АПВ НААН».
Вони обговорили з директором господарства, членом наглядової ради ПДАУ Володимиром Цибенком нагальні питання в галузі тваринництва, акцентували увагу на необхідності підготовки висококваліфікованих фахівців із добре розвиненими практичними навиками, в якій і надає значну допомогу господарство, на базі якого регулярно проходять виробничу і переддипломну практику здобувачі вищої освіти ПДАУ. Зокрема, було проаналізовано пропозиції щодо удосконалення освітньо-наукової програми ІІІ рівня вищої освіти.
Особливу увагу було зосереджено на нещодавно відкритому цеху  молочної продукції «DEKA MILK», де виробляється широкий асортимент натуральних якісних молочних продуктів.
Тож тепер здобувачі вищої освіти спеціальності 204 ТВППТ зможуть набувати досвіду в ДП «ДГ імені Декабристів інституту свинарства і АПВ НААН» не лише виробництва продукції тваринництва, а й її переробки.