Зустріч з доктором філософії, випускницею ОНП Ветеринарна медицина

Зустріч з доктором філософії, випускницею ОНП Ветеринарна медицина на тему застосування набутих компетентностей під час публічної презентації дисертаційного дослідження

29 вересня 2022 року на факультеті ветеринарної медицини Полтавського ДАУ відбулася зустріч в режимі онлайн здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії, наукових керівників, завідувача аспірантури та докторантури та членів проектної групи з доктором філософії, випускницею ОНП Горб Ксенією.
Метою проведеного заходу було ознайомлення здобувачів вищої освіти з досвідом випускниці щодо здійснення публічної презентації власного дисертаційного дослідження.
У своїй доповіді пані Ксенія розкрила особливості підготовки як себе, так і матеріалу до презентації, поділилася власними враженнями та переживаннями. З власного досвіду, розповіла, на що варто акцентувати більше уваги в процесі підготовки. Весь матеріал, який висвітлювала докторка філософії, супроводжувався презентацією та був досить цікавим.
Здобувачі охоче прислухалися до порад, задавали питання та мали можливість долучитися до бесіди.
Зустріч виявилася інформативною, всі присутні залишилися задоволені жвавою атмосферою заходу і отриманими порадами від вже захищеного в стінах рідного університету доктора філософії.