Зустріч викладачів та магістрантів 1 курсу спеціальності 015 Професійна освіта із соціальним педагогом Психологічної служби ПДАУ Юлією ОВСІЄНКО

18 жовтня 2022 року відбулася зустріч на тему «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу ПДАУ» викладачів випускової кафедри будівництва та професійної освіти та магістрантів 1 року навчання спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) із соціальним педагогом ПДАУ Юлією ОВСІЄНКО. До зустрічі долучилися заступник декана з навчально-методичної роботи інженерно-технологічного факультету Антон КЕЛЕМЕШ і завідувач кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту, яка забезпечує підготовку за спеціалізацією, Олександр ГОРБЕНКО.

Соціальний педагог Юлія ОВСІЄНКО розповіла про мету, пріоритетні напрями та основні завдання діяльності психологічної служби ПДАУ, про досвід, особливості та практику психологічної підтримки учасників навчально-виховного процесу. Крім того, пані Юлія презентувала співпрацю психологічної служби ПДАУ із міськими молодіжним організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку психічного здоров’я молоді та її адаптації до чинників, що негативно впливають на психічний стан людини, та запобігання негативним суспільним явищам.

У подальшому для першокурсників заплановані зустрічі із омбудсменом учасників освітнього процесу ПДАУ, із гарантом освітньої програми, зі стейкхолдерами, представниками органів студентського самоврядування та інші не менш актуальні тематичні бесіди.