Зустріч викладачів кафедри з менеджментом компанії ТОВ "Ерідон Тех"

У п’ятницю 1 березня 2024 року на базі зовнішнього стейкхолдера освітніх програм інженерно-технологічного факультету ТОВ «Ерідон Тех» відбулась зустріч викладачів кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту з менеджментом компанії ЯКОВЕНКО Сергієм та ОЛЕКСІЄНКО Віталієм, темою якої було: «Точне землеробство – ключ до майбутнього».

Промовці детально розповіли про можливості сучасних систем, що вже застосовуються на теренах Полтавщини: Steer Command, Seed Command, Direct Command, Yield Monitoring; підкреслено прогнозовані результати їх застосування, а саме: економія палива, добрив та насіння. Крім того, в кінці зустрічі присутні обмінялись власним баченням щодо напрямків розвитку та можливостей їх впровадження у господарствах України.

Дякуємо ТОВ «Ерідон Тех» за можливість актуалізувати знання про тенденції розвитку сільського господарства та сподіваємось на подальшу співпрацю.

РАЗОМ ПРАЦЮЄМО – РАЗОМ ВИГРАЄМО!