Зустріч викладачів кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту з працівниками ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» м. Горішні Плавні

Викладачі кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту спільно з Полтавським обласним навчально-консультативним центром «Агротехнік» 7 січня 2024 року провели зустріч з працівниками ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» м. Горішні Плавні, де піднімалися питання технічної підготовки та підвищення кваліфікації працівників підприємства, розповіли про навчальний процес та напрями підготовки, які впроваджені на інженерно-технологічному факультеті Полтавського державного аграрного університету та навчально-консультативному центрі «Агротехнік».

Для більш предметної зацікавленості слухачів у методах навчання впроваджених на кафедрі агроінженерії та автомобільного транспорту під час підготовки фахівців технічних спеціальностей проведені майстер-класи за темами, що мають практичний інтерес для працівників і сервісних служб ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

Заняття провели: доцент Падалка В. за темою «Основи гідравліки, електрики та мехатроніки в конструкціях сучасних машин»; доцент Ляшенко С. за темою «Особливості експлуатації сучасних машин виробництва передових світових фірм та планування та програмування технічних обслуговувань та ремонтів такої техніки».

По завершенню першого етапу зустрічі домовилися про продовження взаємокорисної співпраці.