Зустріч учасників освітнього процесу за ОНП Ветеринарна медицина на тему "Біоетична експертиза наукових досліджень у ветеринарії"

12 вересня 2022 раку у стінах Полтавського ДАУ для учасників освітнього процеесу проведено зустріч в режимі онлайн. Організаторами заходу були доктока ветеренирних наук, професорка Валентина Євстафєва, яка є гарантом освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина та секретар комісії з біоетичної експертизи факультету ветеринарної медицини, кандидатка ветеренирних наук, доцентка Олена Киричко.
Метою такаго заходу було ознайомлення майбутніх докторів філософії, їх керівників та науковців із правилами здійснення біоетичної експертизи наукових досліджень. Варто зазначити, що тема заходу виявилася настільки корисною, що до зустрічи долучилися працівники ветеринарного факультету Поліського національного університету.

Спікери заходу у ході зустрічі розповіли учасникам освітнього процеесу про важливість здійснення біотичної експертизи на етапі планування наукових досліджень, про основні принципи етичного поводження з живими організмами. Окрім того, пані Олена надала здобувачам покроковий алгоритм дій, за яким здійснюється відповідна експертиза, а саме: у які терміни, в якому вигляді та які документи необхідно надати секретарю для їх розгляду та видачі висновку. Презентувала пояснення щодо правил та особливостей заповнення документів для отримання висновку як для здобувачів, так й науковців. Поряд з тим, пані Валентина наголосила на необхідності дотримання зазначеного алгоритму дій та вказала на контрольні дати, до яких необхідно надати відповідний пакет документів.
Зустріч виявилася досить корисною й інформативною, кожен з учасників мав змогу задавати питання, на які організатори охоче відповідали. Загалом всі присутні були задоволені жвавою атмосферою заходу і цікавою подачею інформації з боку організаторів та щиро дякували за проведений разом час.