Зустріч студентів із представниками Обласного молодіжного центру Полтавської обласної ради

18 березня 2021 року для студентів 1–2 курсів інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії спеціальностей 208 «Агроінженерія» і 133 «Галузеве машинобудування» було організовано зустріч із представниками Обласного молодіжного центру Полтавської обласної ради: начальницею відділу Гендерного ресурсного центру налагодження міжнародного співробітництва Наталією Панченко і фахівцем відділу Центру патріотичного виховання і підтримки громадських ініціатив Олександром Довгалем.

Темою зустрічі стало питання гендерної ознаки насилля. Особлива увага була приділена важливості дотримання власної безпеки під час вуличного нападу, детально аналізувалися особливості й відмінності чоловічого та жіночого самозахисту.

Студенти брали активну участь в обговоренні питань, пов’язаних зі способами уникнення конфліктних ситуацій. Під час перегляду фрагментів відео презентацій учасники зустрічі пропонували власні сценарії запобігання, уникнення та вирішення конфліктів.

Для студентів Полтавської державної аграрної академії зустрічі із представниками обласних і міських молодіжних організацій є традиційними. Під час цих зустрічей діалоги зажди активні й конструктивні. Крім зустрічей в аудиторіях, проводяться також онлайн-бесіди. Цікавість до діяльності молодіжних організацій у студентів не випадкова, адже у гостей завжди є актуальні теми для обговорення, інформативні відео презентації, а активні форми діалогу перетворюють робочі зустрічі на дружні бесіди.

Чекаємо на подальшу співпрацю!

Кафедра ТЗМАВ