Зустріч студентів 2 курсу спеціальності 015 Професійна освіта із представником психологічної служби ПДАУ

12 вересня 2023 року студенти 2 курсу спеціальності 015 Професійна освіта зустрілись із представницею психологічної служби ПДАУ – соціальною педагогинею, к.п.н., доц.  Юлією ОВСІЄНКО.

Під час зустрічі присутні обговорили напрями діяльності на 2023/2024 навчальний рік, перспективи подальшої співпраці та тематику зустрічей, з’ясували потребу обговорювати теми, пов’язані з психологічною стійкістю, протидією домашньому насиллю та булінгу в дитячих колективах.

Такі зустрічі дають підстави зробити висновки, що діяльність психологічної служби Університету є важливою складовою навчально-виховного процесу. Адже пріоритетними напрямами її роботи є психологічний супровід і соціально-педагогічний патронаж учасників освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році, а головними завданнями її діяльності – повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка всіх учасників освітнього процесу.