Зустріч студентів 1 курсу спеціальності 208 Агроінженерія із представницею психологічної служби ПДАУ

«Я – першокурсник!» – саме під таким гаслом пройшла 5 березня 2024 року зустріч першокурсників із представницею психологічної служби ПДАУ Юлією ОВСІЄНКО, організована куратором академічної групи Андрієм ЛАЗОРЕНКОМ.

У другому семестрі 2023/2024 навчального року студенти першого курсу вже вважаються досвідченими, адже позаду перша зимова сесія і виробнича практика, проживання у гуртожитку, відвідування спортивних секцій, робота у студентських наукових гуртах, багато вражень, емоцій, хвилювань… Щоб усі перераховані психічні стани мали позитивне забарвлення і приємні спогади про студентське життя, традиційно працівники психологічної служби ПДАУ проводять анкетування. Метою опитування є дослідження комфортності умов навчання і розвитку професійних та особистісних компетенцій студентів в умовах війни. За результатами анкетування розробляються заходи для поліпшення організації освітнього процесу, умов навчання і проживання студентів і залучення їх у всі сфери діяльності Університету.

Також під час зустрічі було обговорено важливі й актуальні для першокурсників питання, пов’язані із психологічною адаптацією до нового соціального статусу, змін умов проживання, самостійного ведення побуту тощо. Не менш важливим для молоді виявилося питання благоустрою території Університету. У розмові зі студентами з’ясувалося, що студмістечко для них стало затишною домівкою і його естетичне оформлення є досить важливим.

Співпраця студентів зі структурними підрозділами Університету є важливою складовою освітньо-виховного процесу, адже саме під час обміну думками, пропозиціями та новими ідеями з’являються цікаві й ефективні рішення щодо розв’язання побутових проблем, благоустрою та інших досить важливих компонентів освітнього процесу.