Зустріч студентів 1 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування із представницею психологічної служби ПДАУ

«Здоровий спосіб життя – це раціональне й ефективне використання власних життєвих ресурсів» – такою була тема зустрічі представниці психологічної служби ПДАУ Юлії ОВСІЄНКО зі студентами  першого курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування, що відбулася 14 березня 2024 року.

Другий семестр навчального року для першокурсників не є таким напруженим і незвичним як перший, адже всі вони вже досвідчені здобувачі освіти, які успішно склали першу зимову сесію і готуються до навчальної практики. Спокус у дорослому житті та самостійному побуті ой як багато у сучасної молоді. Деякі зі студентів налаштовані на інтелектуальний розвиток, формування особистісних якостей, зокрема відвідування спортивних секцій, робота у студентських наукових гуртах, екскурсії на виробництво і багато інших культурно-просвітницьких заходів, що організовує для молоді адміністрація ПДАУ спільно із представниками органів студентського самоврядування. Але разом із тим є й інші спокуси, що не завжди позитивно впливають на молодь: від банального порушення збалансованого харчування, недотримання режиму відпочинку до вживання алкогольних напоїв, наркотичних препаратів тощо, не менш шкідливих для здоров’я речовин. Тож іноді неусвідомлення значущості наслідків від певних дій спричиняє надзвичайні ускладнення у подальшому житті молодих людей.

З-поміж головних напрямів діяльності психологічної служби Університету, зокрема, здійснення превентивного виховання, метою якого є збереження фізичного та психічного здоров'я студентів, формування в них орієнтації на здоровий спосіб життя та захист психічного здоров’я; профілактика алкоголізму, наркоманії, ВІЛ-інфекції та злочинності тощо.

Отже, до Всесвітнього дня здоров’я, що відзначається на початку квітня, було організовано й проведено бесіду для студентів 1 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування.

На завершення зустрічі студентам було запропоновано пройти анкетування, метою якого є з’ясування ставлення студентів до здорового способу життя для визначення й оцінки основних аспектів цієї проблеми.