Зустріч стейкхолдерів на кафедрі будівництва і професійної освіти ПДАУ

6 червня 2023 року на кафедрі будівництва і професійної освіти Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч стейкхолдерів, присвячена обговоренню питань проходження практики студентами освітньо-професійної програми Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

На початку зустрічі перед присутніми виступила Кононец Наталія Василівна, докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка аграрно-економічного відділення ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету». Вона презентувала можливості матеріально-технічної бази практики, специфіку підготовки студентів за різними освітньо-професійними програмами, що є у коледжі.

Наступним доповідачем був Яхін Сергій Валерійович, завідувач кафедри будівництва та професійної освіти, кандидат технічних наук, доцент. Серед організаційних питань, пов’язаних із проходженням практики студентами денної і заочної форм навчання, особливу увагу він звернув на терміни тривалість і види практик, передбачені навчальним планом підготовки фахівців спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Перед присутніми виступив Антонець Анатолій Вікторович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ, гарант освітньо-професійної програми Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології). Він наголосив на особливостях оформлення документації різних видів практик, узгодженні форм звітності студентів.

До обговорення долучилася Оніпко Валентина Володимирівна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ. Вона надала практичні поради щодо збору статистичних даних для написання дипломних робіт, оформлення звітів практики.

Серед присутніх були координаторка практики Овсієнко Юлія Іванівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ, яка уточнила терміни проходження практик для студентів денної і заочної форм навчання, умови договору й обов’язки сторін.

Про особливості підготовки студентів освітньо-професійної програми Інформаційна діяльність підприємства розповів Колєснік Віталій Володимирович, викладач дисциплін «Інформатика», «Інформатика і комп’ютерні технології», «Інформаційні системи», здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету». Він також розповів про програмне забезпечення навчального процесу, особливості професійної підготовки студентів різних спеціальностей коледжу.

У ПДАУ часто практикуються робочі зустрічі стейкхолдерів. Саме під час подібних зустрічей уточняються виробничі й організаційні питання, окреслюються перспективи подальшої співпраці.