ЗУСТРІЧ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ІЗ ПЕРШОКУРСНИКАМИ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

20 березня 2023 року психологічна служба ПДАУ провела зустріч зі студентами 1 курсу інженерно-технологічного факультету спеціальностей: 274 Автомобільний транспорт, 208 Агроінженерія, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Зустріч розпочала керівниця психологічної служби ПДАУ Ірина ПЛАКСІЄНКО із презентації діяльності психологічної служби, ознайомлення з її завданнями та основними напрямками роботи. Окремо було привернуто увагу молоді до поняття соціально-психологічної адаптації першокурсників до нових умов навчання, способів інтеграції в студентський колектив, шляхів подолання стресу під час занять, сесій, тривожних ситуацій під час війни.

Соціальний педагог Алла ІЛЬЧЕНКО конкретизувала зміст основних видів діяльності психологічної служби ПДАУ, розповіла про можливості взаємодії студентського колективу із психологічною службою, а соціальний педагог Юлія ОВСІЄНКО представила способи організації психологічної допомоги студентам як офлайн з використанням кімнати для психологічного розвантаження, так і онлайн. Окремо вона презентувала результати співпраці з іншими психологічними службами, міськими, державними й міжнародними організаціями з підтримки психологічної стійкості молоді в Україні у воєнний час.

На завершення зустрічі студенти ознайомились і спробували на практиці техніки психологічної самодопомоги в умовах стресу: «Усвідомлене дихання», «Заземлення», «Обійми метелика».