Зустріч працівників психологічної служби з магістрами та бакалаврами 4 курсу інженерно-технологічного факультету

19 жовтня працівники психологічної служби зустрілися з магістрами та бакалаврами 4 курсу інженерно-технологічного факультету.
Соціальний педагог психологічної служби, заступниця декана факультету ІТФ, к.п.н., Юлія Овсієнко розповіла здобувачам вищої освіти про мету, напрями діяльності психологічної служби, наголосила на привентивно-виховній функції психологічної служби у разі проявів якихось видів агресії по відношенню до студентів (булінгу, харасменту, мобінгу).
Соціальний педагог, к.пед.н., доц. Алла Ільченко розповіла здобувачам про важливість психологічної підготовки до майбутньої професії та розвитку soft skills, важливих навичок, які відповідають за успішну кар’єру в будь-якій сфері діяльності.

Керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко та практичний психолог, к.псих.н., доц. Ганна Подлєсна провели мінітренінг із метою вдосконалення комунікативних навичок студентів і вміння виступати публічно, розвитку їхнього контекстного мислення та креативності.
Здобувачі вищої освіти брали активну участь у виконанні практичних вправ і завдань, атмосфера спілкування була невимушеною і товариською.