Зустріч першокурсників спеціальностей Харчові технології та Готельно-ресторанна справа з омбудсменом і психологічною службою ПДАУ

6 грудня 2023 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до першокурсників спеціальностей Харчові технології, та Готельно-ресторанна справа, завітали омбудсмен учасників освітнього процесу ПДАУ, Олександр ПОМАЗ, і керівниця психологічної служби Університету Ірина ПЛАКСІЄНКО. Разом із студентами та їх кураторами, Аллою КАЙНАШ і Євгенією ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ, вони розглянули проблему запобігання різним видам насильства і дискримінації, а також створення комфортного простору в Університеті для навчання, особистісного розвитку та збереження здоров’я студентів.

Пан Олександр виступив з доповіддю на тему «Запобігання та протидія дискримінації», супроводжуючи її насиченими ілюстраціями та цікавими життєвими прикладами. Під час спілкування розглянули основні види дискримінації за різними ознаками: расою та кольором шкіри, статтю, віком, станом здоров’я, етнічним та соціальним походженням, громадянством, сімейним та майновим станом, місцем проживання, мовними ознаками, політичними, релігійними та іншими переконаннями.

В контексті нещодавнього Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, пані Ірина розповіла багато цікавого матеріалу про видатних людей з обмеженими фізичними можливостями (Стівен Хокінг, Франклін Рузвельт, Нікі Вуйчич), які є прикладом мужності та стійкості в подоланні своїх вад і хвороб, цілеспрямованості у досягнені своєї мети та відданості своїй справі.
Наприкінці зустрічі студенти обговорили чинники, які впливають на фізичне здоров’я людини, а також провели експрес-діагностику свого ресурсного потенціалу, внутрішньої рівноваги та психологічної стійкості.