Зустріч-обговорення професорсько-викладацького складу освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів набору 2024 року

23 січня 2024 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбулась зустріч-обговорення професорсько-викладацького складу освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів набору 2024 року. Розглянуто наступні ОПП:

- інформаційні управляючі системи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології галузі знань 12 Інформаційні технології;

- інформаційні управляючі системи та технології другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні управляючі системи та технології галузі знань 12 Інформаційні технології.

Вступне слово було надано завідувачу кафедри доценту Уткіну Юрію Вікторовичу, який акцентував увагу на необхідності посилення наукової складової ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти та необхідності корегування компетентностей та програмних результатів навчання.

Гаранти ОПП, а саме гарант ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні управляючі системи та технології к.т.н., доцент завідувач кафедри Уткін Юрій Вікторович і гарант ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології  к.ф-м.н., доцент професор кафедри Копішинська Олена Петрівна презентували оновлені ОПП, ознайомивши учасників зустрічі з метою, особливістю (унікальністю) кожної ОПП, загальними та фаховими компетентностями та програмними результатами навчання.

Дякуємо всім учасниками за співпрацю та конструктивний діалог.