Зустріч кафедри інформаційних систем та технологій та кафедри маркетингу ПДАУ з представниками Університету Західної Богемії

У рамках підготовки до спільної реалізації проєкту Erasmus+ за напрямком Жан Моне (Jean Monnet Chairs) 6 березня 2023 року відбулась організаційна зустріч кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ, кафедри маркетингу ПДАУ та представників факультету економіки Університету Західної Богемії (The Faculty of Economics, University of West Bohemia (UWB) in Pilsen, Czech Republic).

У заході взяли участь: Юрій Уткін - завідувач кафедри інформаційних систем та технології ПДАУ, Володимир Писаренко - завідувач кафедри маркетингу, професори кафедри інформаційних систем та технологій Олена Копішинська та Леонід Флегантов.  З боку UWB на зустрічі були присуті представники академічного персоналу факультету економіки Ludvik Eger, Dana Egerova, Liuba Turchyn, а також заступник декана економічного факультету UWB Jan Tlučhoř.
Зустріч пройшла у діловій, дружній атмосфері. Сторони обмінялись думками, щодо майбутньої співпраці у рамках проєкту Жан Моне, узгодили кроки подальшої взаємодії. Також були розглянуті питання щодо міжнародної академічної мобільності здобувачів освіти обох університетів.