Зустріч із психологічною службою ПДАУ

22 березня 2023 року психологічна служба ПДАУ провела зустріч зі студентами інженерно-технологічного факультету спеціальностей: 208 Агроінженерія (ОКР магістр), 133 Галузеве машинобудування (ОКР магістр), 133 Галузеве машинобудування (ОКР доктор філософії), 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) (ОКР магістр), 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (ОКР магістр), 181 Харчові технології (ОКР магістр).
На зустрічі були присутні: гарант освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)» Анатолій АНТОНЕЦЬ, гарант освітньо-професійної програми «Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва Олександр ГОРБЕНКО, гарант освітньо-професійної програми «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» Станіслав ПОПОВ, заступник декана з навчальної роботи інженерно-технологічного факультету Антон КЕЛЕМЕШ, заступник декана з виховної роботи ІТФ Наталія ПРІЛЄПО, заступник декана з виховної роботи ТВППТ Віктор СЛИНЬКО, гарант освітньо-професійної програми Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Світлана УСЕНКО, керівник психологічної служби ПДАУ Ірина ПЛАКСІЄНКО, соціальний педагог, доцент кафедри будівництва та професійної освіти Юлія ОВСІЄНКО, соціальний педагог, доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Алла ІЛЬЧЕНКО, куратор академічної групи Тетяна РИЖКОВА здобувачів ступеня вищої освіти магістр спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Зустріч розпочала керівник психологічної служби ПДАУ Ірина ПЛАКСІЄНКО із представлення складу, ознайомлення із завданнями, основними напрямками та функціями діяльності психологічної служби.

Соціальний педагог Юлія ОВСІЄНКО зосередила увагу присутніх на змісті сторінки психологічної служби сайту ПДАУ, його нормативній складовій, структурних компонентах, основних розділах та їх контенті, можливостях комунікувати із психологом та соціальними педагогами як офланй, так і онлайн.
Соціальний педагог Алла ІЛЬЧЕНКО не тільки познайомила студентів із видами soft skills, а й допомогла їм їх «прокачати». Вправи вебінару були націлені на розвиток у присутніх креативності, творчого ставлення до виконання, на перший погляд, самих рутинних видів діяльності.

Магістрантка Сумського державного університету, яка навчається за спеціальністю 053 Психологія і зараз перебуває на практиці в ПДАУ – Валентина Черчата надала учасникам вебінару практичні поради щодо боротьби зі стресом. Вона продемонструвала методику створення та аналізу складових «колеса життєвого балансу». Разом зі студентами проаналізувала кожен його сектор та пояснила яким чином можна збільшити або зменшити площу кожного з них.

Учасники вебінару отримали практичні поради для саморозвитку і набули умінь самовдосконалення.