Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» зі здобувачами вищої освіти

Основною метою вищої школи на сьогодні є отримання конкуретноспроможних випускників, що можливо за допомогою створення умов для застосування отриманих знань у вирішенні практичних завдань  в обраній сфері діяльності. Рівень фахової підготовки при цьому повинен визначатися вмінням здобувача вищої освіти застосувати свої знання у новостворених умовах, ситуаціях невизначеності, необхідності перенесення теоретичних знань та вмінь на практику.

01 листопада 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого курсу із гарантом освітньо-професійної програми «Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 208 Агроінженерія к.т.н., доцентом Сергієм ЛЯШЕНКО.

Під час зустрічі гарант розповів здобувачам вищої освіти про вимоги сучасних освітніх парадигм – студентоцентризм. Було обговорено особливості освітньої програми: Сергій Васильович Ляшенко  звернув особливу увагу на питання національної та міжнародної академічної кредитної мобільності та особливості обрання дисциплін вільного вибору, охарактеризував механізм формування компетентностей і програмних результатів навчання, роль здобувачів вищої освіти у внутрішньому забезпеченні якості освіти, академічну доброчесність.

Після виступу гаранта освітньої програми зі здобувачами вищої освіти було проведено обговорення їх змісту, зокрема щодо їх прав, обов’язків і відповідальності. Сергій Васильович відповів на запитання здобувачів вищої освіти і запросив активно залучатися до формування освітніх компонентів вільного вибору за  для підвищення якості освітніх послуг.