Зустріч гаранта освітньо-професійної програми "Автомобільний транспорт" зі здобувачами вищої освіти

22 листопада 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 274 Автомобільний транспорт із гарантом освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» к.т.н. доцентом кафедри Олексієм Бурлакою.

Під час зустрічі студентів ознайомили з особливостями освітньої програми, механізмом формування компетентностей і програмних результатів навчання, академічною доброчесністю, правами та обов`язками здобувача вищої освіти.

Крім того, з нагоди 10-ої річниці початку Євромайдану та Революції Гідності, та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні к.т.н., професор кафедри Тарас ЛАПЕНКО провів соціально-інформаційну бесіду зі студентами.