Зустріч гаранта ОПП Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів зі студентами-магістрантами

Жовтень 2023 року на інженерно-технологічному факультеті розпочався із зустрічі гаранта освітньо-професійної програми Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія професора Володимира Шульгіна зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня.

Гарант програми привітав усіх присутніх і наголосив на важливості спільної роботи для підвищення якості навчання.

Зустріч було організовано, щоб студенти магістратури отримали вичерпну інформацію про освітньо-професійну програму та висловили свої пропозиції щодо її вдосконалення.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань.

Основні напрями, цілі та головні аспекти програми, зокрема актуальні технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів,  важливість знань у цих сферах для успішної кар’єри в будівельній галузі.

Переваги навчання, які студенти отримують у процесі навчання за ОПП, зокрема глибокі знання сучасних технологій і виробничих процесів.

Практики, співпраця з підприємствами: можливості для студентів отримати практичний досвід на підприємствах і компаніях, що співпрацюють з Університетом.

Можливості для здобувачів вищої освіти взяти участь у наукових заходах, конференціях і семінарах, що дає  їм змогу розширити знання та спілкуватися з експертами галузі.

Сфери працевлаштування: потенційні галузі, де випускники можуть успішно працевлаштовуватися після завершення навчання за програмою.

Також студенти дізналися про можливості електронних ресурсів Університету (їм було продемонстровано структуру сайту Університету, де зібрана вся необхідна інформація, що допоможе їм під час навчання), ознайомилися з основними нормативними документами та положеннями ПДАУ.

У кінці зустрічі було підбито підсумки, заслухано пропозиції та зауваження від студентів, які буде враховано при подальшому вдосконаленні програми. Професор Володимир Шульгін висловив вдячність усім за активну участь і пообіцяв продовжувати плідну співпрацю.