Зустріч членів клубу аспірантів "ДЕКА" зі стейкголдерами Терещенко Світланою Іванівною і Назаренко Інною Миколаївною

Уже давно ми співпрацюємо із Сумським національним аграрним університетом, який є лідером у підготовці висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки. СНАУ є стейкголдером нашої освітньо-наукової програми "Економіка" спеціальності 051 Економіка для підготовки докторів філософії. Ми щиро вдячні Терещенко Світлані Іванівні, доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри економіки та підприємництва і Назаренко Інні Миколаївні, доктору економічних наук, професору, професору кафедри обліку і оподаткування СНАУ за те, що вони 14.12.2020 р. долучились до роботи нашого клубу аспірантів "ДЕКА", що діє на кафедрі економіки та міжнародних економічних відносин. Ми запропонували нашим колегам переглянути структуру нашої освітньо-наукової програми, навчальні плани, методичне забезпечення. Ми вдячні за цікаві ідеї щодо вдосконалення нашої ОНП та обмін досвідом. Також наших аспірантів зацікавив досвід СНАУ щодо академічної мобільності. Так, зараз в університеті навчаються аспіранти із Китаю, а місцеві здобувачі беруть активну участь програмах мобільності та грантових проектах. Для наших майбутніх докторів філософії є можливість вивчити вибіркові дисципліни на базі Сумського національного аграрного університету. Чекаємо наших друзів-стейкголдерів із СНАУ на наступних наших зустрічах.