Зусріч з національним менеджером компанії Modes Олександром Котовим

28 березня 2024 року на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулась зустріч робочої групи ОПП  "Хвороби дрібних тварин" з стейкхолдером, національним менеджером компанії Modes Олександром Котовим.

Від факультету ветеринарної медицини на зустрічі були присутні: гарант ОПП "Хвороби дрібних тварин", професор кафедри, доктор ветеринарних наук, доцент Мельничук Віталій; декан факультету ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор Кулинич Сергій; кандидат ветеринарних наук, доцент Звенігородська Таміла; доктор філософії, доцент Коломак Ігор.

Під час зустрічі було обговорено наповнення дисциплін які входять в ОПП "Хвороби дрібних тварин" та узгоджено деталі договору про співпрацю з факультетом ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету.