Знайомство з майбутньою професією менеджера під час навчальної практики "Вступ до фаху"

З 14 червня по 25 червня здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності 073 «Менеджмент», ступеня вищої освіти бакалавр проходили навчальну практику «Вступ до фаху» під керівництвом доцента кафедри менеджменту, кандидата економічних наук Іщейкіна Т.Є.

Мета навчальної практики «Вступ до фаху»: ознайомлення здобувачів вищої освіти з основним положеннями про організацію вищої освіти в Україні та її особливостями в закладах вищої освіти, визначення місця та ролі фахівця з менеджменту, ознайомлення здобувачів вищої освіти зі сферою їх майбутньої професійної діяльності.

В рамках навчальної практики здобувачі вищої освіти спеціальності менеджмент відвідали народний музей Полтавського державного аграрного університету, де дізналися про історію його створення, відомих випускників та викладачів. Також студенти відвідали бібліотеку ПДАУ, де ознайомилися з сучасною навчальною літературою, а також з процедурою пошуку необхідної інформації за допомогою каталогу.

Цікавою видалася зустріч зі стейкхолдером Лілію Телюк, яка розповіла про власний досвід роботи менеджером та виділила головні риси успішного менеджера за сучасних умов.

Під час навчальної практики здобувачі вищої освіти отримали нові знання, ознайомилися із особливостями майбутньої професійної діяльності.