Знайомство студентів 1 курсу спеціальності 201 Агрономія із представниками психологічної служби ПДАУ

5 вересня 2023 року студенти 1 курсу спеціальності 201 Агрономія мали нагоду познайомитися із представниками психологічної служби ПДАУ: керівницею психологічної служби, практичною психологинею, Іриною ПЛАКСІЄНКО та соціальною педагогинею, к.пед.н., доц.  Юлією ОВСІЄНКО.

Перша зустріч була ознайомчою. Ірина ПЛАКСІЄНКО розповіла першокурсникам про пріоритетні напрями діяльності та основні завдання психологічної служби Університету, окреслила провідні вектори діяльності й перспективи подальшої спільної роботи. Юлія ОВСІЄНКО ознайомила зі складовими сторінки психологічної служби Університету, повідомила про співпрацю з міськими молодіжними громадськими організаціями та об’єднаннями, підтримку Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та подальші перспективи співпраці.

Гості відповідали на запитання першокурсників і обговорювали тематику наступних зустрічей.

Діяльність психологічної служби Університету є надзвичайно важливою складовою навчально-виховного процесу, адже в її діяльності пріоритетними напрямами є психологічний супровід і соціально-педагогічний патронаж учасників освітнього процесу протягом 2023/2024 навчального року.