Знайомство студентів 1 курсу інженерно-технологічного факультету із представниками психологічної служби ПДАУ

11 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти 1 курсу за спеціальностями 192 Автомобільний транспорт, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка познайомились із представниками психологічної служби ПДАУ: керівницею психологічної служби, практичною психологинею, арттерапевтом Іриною ПЛАКСІЄНКО та соціальною педагогинею, к.п.н., доц. Юлією ОВСІЄНКО.
Під час знайомства Ірина ПЛАКСІЄНКО повідомила першокурсникам про заплановані саме для них у навчальному 2023/2024 році зустрічі та їх тематику; окреслила напрями діяльності та основні завдання психологічної служби Університету, провідні вектори діяльності й перспективи співпраці. Юлія ОВСІЄНКО продемонструвала складові сторінки психологічної служби Університету, повідомила про можливості співпраці з міськими молодіжними громадськими організаціями та об’єднаннями.

Особливу увагу першокурсників представники психологічної служби звернули  на результативність методик корекційно-відновлювальної роботи й самодопомоги для учасників освітнього процесу Університету, за якими працювала психологічна служба протягом 2022/2023 навчального року.

Під час першої зустрічі гості відповіли на запитання першокурсників і окреслили перспективи подальшої співпраці.

Діяльність психологічної служби Університету є важливою складовою навчально-виховного процесу. Її пріоритетними напрямами є психологічний супровід і соціально-педагогічний патронаж учасників освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році. А серед головних завдань діяльності –  повсякденна психологічна допомога всім учасникам освітнього процесу та їх емоційна підтримка.