Знайомство школярів із професією лікаря ветеринарної медицини

8 жовтня 2021 року на факультеті ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету була проведена екскурсія для учнів 10-х класів Полтавської загальноосвітньої школи № 19, під час якої майбутні абітурієнти наочно ознайомились із матеріально-технічною базою закладу, поспілкувались із науково-педагогічними працівниками факультету та відвідали заняття здобувачів вищої освіти, що дало змогу школярам більше дізнатися про професію лікаря ветеринарної медицини.
Під час екскурсії викладачі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи розповіли гостям про поняття «антропозоонози», оскільки ці хвороби досить поширені на території Полтавської області. Кожен охочий долучався до розмови, доповнюючи її своїми знаннями чи ставлячи запитання.
Отож маємо надію, що такі заходи допоможуть обрати учням омріяну професію, а державі – отримати висококваліфікованих професіоналів.