Зміни у природі та їх вплив на паразитів у період глобалізації

16 листопада 2023 року здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії спеціальності 211 Ветеринарна медицина факультету ветеринарна медицина Полтавського державного аграрного університету, прийняли участь у роботі семінару " Зміни у природі та їх вплив на паразитів у період глобалізації" (Now Nature Works and What it Means for Parasites and EID in Period of Global Change). Семінар відбувся на базі  Harold W. Manter Laboratory of Parasitology, University of Nebraska State Museum, Lincoln, Nebraska. Запрошеним лектором був Salvatore J. Agosta Ph.D., Center for Environmental Studies VCU Life Scences Virginia Commonwealth University.

Під час семінару здобувачі вищої освіти змогли ознайомитись з актуальними питаннями  впливу людини на навколишнє середовище та еволюційний розвиток паразитів. Захід відбувся у жвавій атмосфері із можливістю поставити запитання лектору за допомогою платформи Zoom.