ЗЛІТ ІМЕННИХ СТИПЕНДІАТІВ ТА ВІДМІННИКІВ НАВЧАННЯ “ЛІДЕРИ АПК ХХІ СТОЛІТТЯ”

ЗЛІТ ІМЕННИХ СТИПЕНДІАТІВ ТА ВІДМІННИКІВ НАВЧАННЯ  “ЛІДЕРИ АПК ХХІ СТОЛІТТЯ” - НАЙЯСКРАВІША ПОДІЯ ВЕСНИ....

15-18 травня 2013 р. на базі Полтавської державної аграрної академії проводився XV Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття” серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Мінагрополітики України. Делегації з усіх областей України приїхали на цей грандіозний захід.
Кафедра економіки підприємства ПДАА була відповідальною за делегацію Київської області, яка була представлена студентами Білоцерківського Національного аграрного університету та його коледжами і технікумами.

Відповідальні від кафедри економіки підприємства – Макаренко П.М., Писаренко С.В., Богомол С.Ю., Галич Ю.А., Олійник Є.О. Делегація складалася з 10 студентів. Відповідальна особа від делегації – начальник навчального відділу Білоцерківського НАУ Хахула Лариса Петрівна – приємна, комунікабельна, енергійна, авторитетна. Детальну інформацю про даний захід в межах кафедри економіки підприємства можна знайти на нашому сайті.