Здобувачі вищої освіти спеціальності 035 Філологія успішно склали атестаційні екзамени

У Полтавському державному аграрному університеті здобувачі вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія денної та заочної форм навчання успішно склали атестаційні екзамени, підтвердивши належне володіння компетентностями, передбаченими освітньо-професійною програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська».
   Голова екзаменаційної комісії кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Наталія Рябокінь, а також члени екзаменаційної комісії кандидатки філологічних наук і доцентки Лариса Воловик, Яніна Тагільцева та Вікторія Люлька відзначили високий рівень фахової підготовки здобувачів вищої освіти, зокрема їхню лінгвістичну ерудицію та перекладацьку майстерність.

Студентів щиросердно привітала декан факультету обліку та фінансів Людмила Дорогань-Писаренко. Голова екзаменаційної комісії Наталія Рябокінь побажала випускникам і надалі досягати успіхів у будь-яких починаннях, підкорювати нові вершини.
   Пишаємося нашими здобувачами вищої освіти, які відтепер матимуть освітню кваліфікацію бакалавр філології за спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.    Щиро вітаємо випускників! Бажаємо нових перемог, творчих звершень, здійснення всіх мрій і задумів!