Здобувачі вищої освіти ОП Інформаційні управляючі системи та технології - магістри 1 курсу підписали декларації з академічної доброчесності!

З метою популяризації принципів і норм академічної доброчесності, 20 вересня 2023 року в ННІ ЕУПІТ ПДАУ було проведено зустріч зі студентами першого курсу другого (магістерського) освітнього рівня. Голова комісії та директор ННІ ЕУПІТ, Дмитро ДЯЧКОВ, разом з Миколою ВОВКОМ, відповідальним за академічну доброчесність, обговорили тему: "Академічна доброчесність як необхідний елемент навчального процесу".
Присутні на цій зустрічі здобувачі вищої освіти ОП Інформаційні управляючі системи та технології освітнього рівня "Магістр" першого курсу підписали декларації з академічної доброчесності.

Ця подія покликана підкреслити наше зобов'язання до високих стандартів в академічній сфері та розвивати культуру доброчесності серед студентів університету. Кожен підписник декларації обіцяє дотримуватися етичних норм та принципів чесності в усіх аспектах академічної діяльності, в навчанні та проведенні досліджень.

Ця декларація є кроком до покращення якості вищої освіти в нашому університеті та формування моральної відповідальності серед студентів.