Затвердження звітів аспірантів кафедри біотехнології та хімії

12 лютого 2024 року відбулося засідання кафедри біотехнології та хімії, на якому було заслухано звіти здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за перший рік навчання в аспірантурі.
Крім викладачів, на засіданні були присутні аспіранти Віталій Біднина, Андрій Ляхно, Антон Дробітько (наукова керівниця проф. Короткова І. В.), Олександр Галаган, Микола Гордієнко, Володимир Кривобік, Роман Лапенюк (наукова керівниця проф. Сахно Т. В.), завідувачка кафедри Таміла Ромашко, професорки кафедри Ірина Короткова, Тамара Сахно,  Валентина Крикунова та доцент кафедри Сергій Корінний.
Аспіранти відзвітували про виконану роботу за першій рік навчання, стан підготовки огляду наукової літератури за темами дисертації, закладені польові досліди та результати перших спостережень. Особливу увагу було приділено оприлюдненню результатів роботи за звітний період. У звіті відображено участь у конференціях, де тезово представлено результати проведених досліджень, а також наукові статті у фахових наукових виданнях за тематикою дисертаційних робіт. За підсумками обговорення було прийнято рішення про схвалення звітів та атестування здобувачів, звіти передано на затвердження вченій раді ННІ АСЕ.
Аспіранти Віталій Біднина та Андрій Ляхно працюють у ТОВ АФ «ім. Довженка» агрохолдингу Астарта-Київ на посадах агронома із захисту рослин та агронома-дослідника відповідно.
АФ «ім. Довженка» займається випробуванням інгібіторів нітрифікації (Ultra Boost) у процесі вирощування зернових культур, тому було обговорено план проведення виїзних лабораторних занять для здобувачів вищої освіти 4 курсу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія із дисципліни «Сучасні біотехнології в агросфері» на базі ТОВ АФ «ім. Довженка».