Засідання робочої групи щодо перегляду освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина

06.11.2023 року у стінах факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулось засідання робочої групи щодо перегляду освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина, підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії третього (освітньо-наукового) рівня за спеціальністю 211 Ветеринарна медици нагалузі знань 21 Ветеринарія, де були запрошені  Представники робочої групи з розробки переліку факультетських вибіркових дисциплін. Було обговорено пропозиції щодо внесення змін до освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина та переліку вибіркових факультетських та міжфакультетських вибіркових дисциплін для здобувачів ищої освіти ступеня доктора філософії на 2024-2025 навчальний рік. Усі члени робочої групи брали активну участь в обговоренні запропонованих пропозицій.