Засідання наукового гуртка «Історія та культура німецькомовних країн»

19 жовтня 2023 року відбулося перше засідання наукового гуртка «Історія та культура німецькомовних країн» за участі здобувачів вищої освіти 1 курсу за ОП Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська Полтавського державного аграрного університету.

Спікери засідання: Лариса ВОЛОВИК, канд. філол. наук, доцентка, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, Марія СТЕПАНЕНКО, здобувачка 1 курсу, яка виступила в ролі консультанта. Значний інтерес викликала презентація Марії СТЕПАНЕНКО за темою засідання, у якій були представлені цікаві факти про культурні традиції німецькомовних країн: зимовий карнавал, великодні та різдвяні традиції. Також Марія запропонувала лексичні та граматичні завдання, надавала консультативну допомогу учасникам гуртка під час їх виконання, з’ясовувала спільно зі студентською групою лексичне значення ключових слів і словосполучень теми. Студенти також спробували відпрацювати навички перекладу тексту з німецької на українську мову.

З нетерпінням чекаємо наступного засідання гуртка, цікавих тем і зустрічей!