Засідання груп забезпечення освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів

16.12.2021 р. відбулися засідання груп забезпечення освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів.

Декан факультету обліку та фінансів проф. Дорогань-Писаренко Л. О. провела робочі наради із викладачами кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю і стейкхолдерами.

Кулик В. А., гарант ОПП «Облік і оподаткування» (магістр), і Канцедал Н. А., гарант ОПП «Облік і оподаткування» (бакалавр), окреслили потенційні зміни освітньо-професійних програм, зумовлені вимогами економічного середовища та вимогами роботодавців до випускників-бухгалтерів.

Під час дискусії було розглянуто результати мобільності студентів та узагальнено результати занять, проведених із залученням стейкхолдерів.

За результатами обговорення та аналізу анкетування студентів були визначені подальші напрями розвитку освітньо-професійних програм.