25 квітня 2024 року о 10 00 - 11 00 відбудеться гостьова лекція на тему «Готельний бізнес Одеського регіону»
Лекторка: Дишкантюк Оксана Володимирівна, декан факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму Міжнародного гуманітарного університету, член галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 24 «Сфера обслуговування»
Посилання для приєднання до зустрічі Google Meet
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/14935/1.jpg)