Запрошення на програму академічної мобільності у рамках реалізації проєкту Uniclad

Проєкт “Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості” (UniClaD). Програма Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ KA2 № 609944-EPP-1-2019-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP

Шановні здобувачі ступеня вищої освіти «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії» Полтавського державного аграрного університету!

Запрошуємо Вас долучитися до участі у реалізації програми академічної мобільності (UniClaD) в Kauno Kolegija / University of Applied Sciences (місто Каунас, Литва).

Поїздка запланована на травень 2024 року.

Тривалість мобільності – 28 днів.

За детальною інформацією звертатися до фахівця відділу міжнародних зв’язків Смірнової Олени Вікторівни (каб. 317).